Вівторок, 17 Трв

Паливо нині в Бердичеві треба ловити, як рибу в річці

І якщо в рибалок є безліч прийомів та засобів для того, щоб спіймати хоч щось, то нині такими прийомами оволодівають тисячі бердичівських водіїв, які хочуть хоч щось залити в бак.


Майже два місяці війни ситуація на автозаправках була хоч і важкою, але більш-менш прогнозованою. Дрібні АЗС після того, як розпродали довоєнні запаси, фактично більше пальне не закуповували, за невеликим винятком. Водіїв виручали «ОККО» та «ВОГ», на яких, вистоявши довжелезні черги, все ж можна було заправитись. І поки була така ситуація, заправки «АНП» могли більш-менш спокійно продавати паливо своїм корпоративним клієнтам (в тому числі і комунальним підприємствам) та власникам мобільних додатків, які попередньо оплачували паливо.


Саме ці додатки і стали тепер головним рибальським знаряддям для бажаючих заправитись пальним. Навіть ті, хто раніше не мав з ними справу, став встановлювати їх на свої смартфони та купувати віртуальні літри. Але, щоб перетворити їх у реальні, потрібно було б знати, на якій саме АЗС є в даний час пальне. А це зовсім непросто. Наприклад, мобільний додаток «Енерджі» іноді показує наявність палива на АЗС «АНП», а іноді пише, що така функція неможлива.


Та й крім основних правил користування додатком, як і в справжній риболовлі, є безліч нюансів, які врешті-решт вирішують, чи зловите ви рибу і чи заправите бак. Наприклад, треба знати, який обсяг пального є на АЗС і чи вистачить його хоча б на видиму перед вами частину черги, о котрій годині закривається зміна чи взагалі закривається АЗС.


А то часто буває, що все йде дуже добре, автівки під’їжджають до колонок, водії, не підходячи до оператора, швидко клікають в своїх смартфонах, пальне ллється до баків та каністр, аж раптом лунає крик: «Всьо!». Виявляється, що о дев’ятій вечора АЗС закривається, а коли відкриється знову – незрозуміло.


Тому і залишають нині ввечері бердичівляни свої автомобілі на вулицях перед заправками (як рибаки прикормлюють заздалегідь місце майбутнього кльову) в надії, що зранку їм повезе більше.


Звичайно ж, головним фактором такої бензиноловлі стала війна та знищення рашистами багатьох нафтобаз та пошкодження Кременчуцького НПЗ, але й урядові рішення щодо регулювання ціни аж ніяк не сприяли швидкій переорієнтації паливних трейдерів на європейський ринок. Якби не було цих обмежень, паливо було б на АЗС, хоча й по більшій ціні. Навіть у тих самих мобільних додатках воно є лише тому, що дорожче від встановлених урядом цін.


І якщо про рибу народ вже давно склав відповідну приказку «Дешева рибка – погана юшка», то перефразовуючи можна сказати: «Дешевий бензин – пусті АЗС».

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.