Вівторок, 16 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівські тренери отримали подяки на сесії міської ради

Друге пленарне засідання 23-ї сесії Бердичівської міської ради пройшло в доволі швидкому темпі. Винесені на розгляд і голосування депутатів майже чотири десятки питань в основному не обговорювались, так як на постійних депутатських комісіях та погоджувальній раді їх детально розглядали.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

На самому початку хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих бердичівлян. А потім перейшли до приємної місії нагородження тренерів за їхню роботу в умовах військового стану та за високі спортивні досягнення вихованців, піднесення престижу легкої атлетики та таїландського боксу в Україні.


По черзі на сцену піднімалися заслужений тренер України з легкої атлетики Олександр Гаврилюк, заслужений тренер України з легкої атлетики Сергій Шеремет, заслужений тренер України з легкої атлетики Олександр Михальченко, заслужений тренер України з легкої атлетики Юрій Кузик, тренер з таїландського боксу військово-патріотичного клубу «Козак» Олег Глінський. До речі, його вихованка Катерина Глінська отримала дострокову перемогу в першому раунді на чемпіонаті світу в ОАЕ та вийшла до півфіналу, який відбудеться 02 червня.


Кожному було вручено подяку Бердичівської міської ради. В свою чергу тренери подякували міській владі за підтримку та за співпрацю та пообіцяли е зупинятися на досягнутому.

treneri 1

treneri 2

treneri 3

treneri 4

treneri 5

treneri 6

treneri 7

treneri 8

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.