П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Хокей у центрі Бердичева

17 черв. 2022 Богдан Рибачук, студент 2 курсу факультету журналістики Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського

Ні для кого не секрет, що Бердичів - це спортивне місто з активною молоддю. З нашої громади безліч спортсменів досягли високих здобутків. На Центральній площі можна часто помітити різні активні заходи, які організовуються як і місцевою владою, так і загалом небайдужими людьми. Кожного року відбуваються змагання зі стрибків у висоту, на які приїжджають спортсмени з різних регіонів України. Тому Бердичів став своєрідним осередком спортивного життя країни і активні види відпочинку будуть завжди асоціюватися з нашим містом.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

З настанням тепла це стало ще доступнішим. 16 червня перед будівлею міської ради можна було помітити справжній хокейний майданчик, який розвернули звичайні спортивні активісти. Протягом декількох годин, незважаючи на оточуючих людей, хлопці займалися своїм улюбленим спортом, привертаючи до себе увагу кожного, хто проходив повз.

Майданчик для такого виду хокею дійсно нестандартний, але, звісно, на Центральній площі міста набагато цікавіше проводити своє тренування. Таким чином спортсмени заохочують і іншу молодь до активних видів відпочинку і неважливо, яку локацію для цього обрати. А літо та тепла погода надає більшого запалу використовувати свій час з користю.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.