П'ятниця, 1 Липня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Бердичівські талановиті спортсмени під час війни тренуються за кордоном

Доки в Україні триває війна, розпочата росією, інші країні проявляють солідарність з нашою державою та спортом зокрема, а також всіляко намагаються допомогти.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Як повідомив сайт Федерація легкої атлетики України, Федерація легкої атлетики Болгарії за підтримки Європейської легкої атлетики, Українського Фонду, створеного Світовою легкою атлетикою спільно з Міжнародною легкоатлетичною фундацією й Асоціацією членів «Діамантової ліги» змогла забезпечити місця для евакуації легкоатлетів та їхніх сімей з маленькими дітьми з зон бойових дій.

До Болгарії вирушила численна делегація талановитих українських легкоатлетів, які входять до складу збірних України різних вікових категорій, серед цих спортсменів четверо бердичівлян – Крістіна Новарчук, Юлія Шатохіна, Роман Петрук та Володимир Савицький.

Нам вдалося поспілкуватися з Юлією Шатохіною, вихованкою Заслуженого тренера України Ігоря Лонського, яка розповіла про перебування легкоатлетів у Болгарії.

Юлія, де ти була коли розпочалася війна? Як переживаєш цей період?

На період початку війни я знаходилася вдома. Мала перерву між змаганнями та зборами аби у справах приїхати додому. Але з початком війни до тренувань так і не повернулась. Взагалі я рахую що це неймовірно важкий період абсолютно для всіх. Перші тижні було дуже важко, морально, весь час читала новини, намагалась бути в курсі всього. Через деякий час разом із сім‘єю прийняли рішення виїхати до села, аби хоча б трохи відчувати себе у безпеці. Там намагалась тренуватись, але навіть це не допомагало.

Як вас прийняли у Болгарії і як проходить тренувальний процес?


Щодо зборів, взагалі не надіялась що кудись поїду, але одного вечора подзвонив тренер і сказав швидко збирати речі й документи, тому що за два дні виїзд. У Болгарії нас прийняли тепло, нам надали усі потрібні для нас умови: проживання, харчування і базу для тренувань. Люди тут привітливі та співчутливі, це те що гріє душу коли ти так далеко від дому.

Самі тренування проходять на місцевій спортивній базі «Берое». Було дуже важко починати тренування, адже майже півтора місяця без повноцінних тренувань дали про себе знати. Також є багато тренувальних нюансів, один із них це те, що багато спортсменів тренуються без тренерів, це також грає велику роль, особливо в технічних моментах. Але ми з тренером намагаємось підтримувати зв‘язок і коректувати деякі тренувальні технічні моменти.

Shatohina1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.