Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Знайомство з бердичівською чемпіонкою Катериною Глінською

На початку червня ми вже повідомляли, що бердичівська спортсменка Катерина Глінська стала бронзовою призеркою Чемпіонату світу з таїландського боксу муей-тай.

Після успішного виступу бердичівлянки на Чемпіонаті світу ми вирішили познайомити наших читачів з талановитою спортсменкою, вихованкою Військово-патріотичного спортивного клубу «Козак» - Катериною Глінською.

Катерино, розкажи трішки про себе?

Я народилася в селищі Осикувате, Дніпропетровської області. Там закінчила перші три класи. Потім ми з сім'єю переїхали в невеличке містечко Жовті Води, що у Дніпропетровській області. Там я навчалася з 5 по 9 клас в школі №10. Далі вступила до вищого професійного училища №70, де навчалася з 2006 по 2009 року.

А як ти потрапила в Бердичів? І скільки ти вже років проживаєш у місті Бердичеві?

До Бердичева мене привело кохання. Живу я в цьому прекрасному місті з 2016 року. Моїм чоловіком та тренером є Олег Глінський.

Коли ти потрапила у спорт? Якими видами спорту ти займалася і який вид був у тебе першим?

До спорту я прийшла навчаючись в училищі. Моїм першим видом спорту був волейбол. Я займалася ним три роки. З середини 2016 року я почала займатися таїландським боксом муей-тай.

Яких ти досягла успіхів у особистій спортивній кар’єрі?

Багаторазова переможниця та призерка чемпіонатів та кубків України з таїландського боксу та комбат самозахист ІСО, чемпіонка Європи з комбат самозахист ICO (2021 рік, Угорщина, розділи: тайський бокс та К-1), бронзова призерка чемпіонату світу з таїландського боксу муей-тай (2022 рік, ОАЕ).

Знаю, що ти також є тренером. Коли ти відчула поклик до тренерської кар’єри?

До нашого тренера - Олега Анатолійовича - ходила на тренування малесенька дівчинка. Вона була найменшою в групі. Я захотіла допомогти тренеру. Як ми всі знаємо, найменші потребують найбільше уваги. Я заохочувала її до тренування та в ігровій формі з нею спілкувалася і помітила, що їй це подобається. З часом почала тримати їй лапи, щоб вона відпрацьовувала удари. Після чергового заняття я зрозуміла, що отримую неабияке задоволення від цього процесу! Таким чином, я зрозуміла, що хочу тренувати маленьких діток. З вересня 2019 року я почала свою тренерську кар'єру.

Знайомство з бердичівською чемпіонкою Катериною Глінською

Знайомство з бердичівською чемпіонкою Катериною Глінською

Знайомство з бердичівською чемпіонкою Катериною Глінською

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.