Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У Бердичеві відбувся благодійний турнір з футболу серед ветеранів

29 черв. 2022 Максим Железницький

На Центральному стадіоні міста Бердичева відбувся благодійний турнір з футболу серед ветеранів вікової категорії 40+ на підтримку Збройних сил України. Організаторами турніру виступили Житомирська обласна асоціація футболу, відділ молоді та спорту Бердичівської міської ради та Бердичівська міська асоціація футболу.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

У змаганнях взяли участь шість команд. Чотири представляли Житомирську область - ФК «Бердичів», ФК «Попільня», «Зоря» (Романів) та «Технофон» (Любар). Ще дві команди сусідню Вінницьку область - «Моноліт» (Козятин) та «Промінь» (Глухівці).

За результатами турніру перемогу здобула команда ФК «Попільня», друге місце посіла команда «Моноліт» (Козятин), третє місце – «Технофон» (Любар), четверте місце – «Промінь» (Глухівці), п’яте місце – ФК «Бердичів», шосте місце – «Зоря» (Романів).

Під час усіх матчів на стадіоні знаходилася скринька, де усі охочі змогли доєднатися до збору коштів на підтримку Збройних сил України. Під час церемонії закриття турніру було оголошено, що зібрано 11 тисяч гривень.

По завершенню фінального матчу відбулася церемонія закриття турніру. У ній взяли участь Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, перший заступник голови Житомирської обласної асоціації футболу Віктор Радушинський, заступник голови Житомирської обласної асоціації футболу, голова Бердичівської міської асоціації футболу Олександр Подгорчук, заступник голови Житомирської обласної асоціації футболу Володимир Дорошенко, виконавчий директор Житомирської обласної асоціації футболу Руслан Маєвський та  голова Житомирського обласної територіальної організації ВФСТ «Колос» Олександр Сташенко.

Команди-учасники були нагороджені дипломами за участь та футбольними м’ячами. Команда-переможець та команди-призери були нагороджені дипломами, кубками та футбольними м’ячами.

tyrnir1

tyrnir2

tyrnir3

tyrnir4

tyrnir5

tyrnir6

tyrnir7

tyrnir8

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.