Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

У Бердичеві відбувся благодійний турнір серед вихованців ДЮСШ з важкої атлетики

30 черв. 2022 Максим Железницький

25 червня на Центральному стадіоні міста Бердичева відбувся благодійний турнір серед вихованців ДЮСШ міста Бердичева з важкої атлетики на підтримку Збройних сил України. У змаганнях взяли участь п’ятнадцять юнаків та сім дівчат - вихованців тренерки-викладача ДЮСШ міста Бердичева, виконуючої обов’язки президентки Федерації важкої атлетики Житомирської області Людмили Гвіздон. Організаторами змагань стали відділ молоді та спорту Бердичівської міської ради та ДЮСШ міста Бердичева.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Згідно регламенту змагань, кожен спортсмен виступав у ривку та у поштовху – у кожному виді спортсмен мав змогу виконати по три підходи до штанги. Кращий результат у ривку плюсувався до кращого у поштовху – таким чином  виходив підсумковий результат.

У змаганнях серед дівчат у різних вікових та вагових категоріях перемогу здобули Дар’я Ковбасюк, Дар’я Козачук, сестри Вероніка та Вікторія Базилівські, Марія Яковенко, Віталіна Телішевська. Друге місце посіла Вікторія Тропець.

У змаганнях серед хлопців у різних вікових та вагових категоріях перемогу здобули Ілля Шевчук, Андрій Космін, Назар Письмак, Дмитро Бабіч, Володимир Фролов, Алехандро Пустовіт, Марк Гвіздон, Ярослав Березюк, Роман Лозінський та Богдан Мазанюк. Другі місця зайняли Ігор Носад, Арсеній Космін, Владислав Мельник, Денис Огороднійчук та Олександр Лєсніковський.

Протягом змагань на стадіоні знаходилася скринька, де усі охочі змогли доєднатися до збору коштів на підтримку Збройних сил України. На завершення турніру було оголошено, що зібрано 1412 гривень.

За словами тренерки бердичівських важкоатлетів Людмили Гвіздон, практично всі учасники покращили свої результати, встановивши при цьому нові особисті рекорди. Також деякі спортсмени виконали нові спортивні розряди. За підсумками турніру один спортсмен виконав ІІІ юнацький розряд, чотири спортсмени – ІІ юнацький розряд, сім спортсменів – І юнацький розряд, чотири спортсмени – ІІІ спортивний розряд та три спортсмени – ІІ спортивний розряд. Ще один спортсмен - Марк Гвіздон - встановив на змаганнях обласні рекорди: ривок – 41кілограм, поштовх – 53 кілограми.

По завершенню змагань відбулася церемонія нагородження. Спортсменів народжували начальник відділу молоді та спорту Лілія Березовенко, директор ДЮСШ міста Бердичева Олександр Подгорчук та виконуюча обов’язки президентки Федерації важкої атлетики Житомирської області Людмила Гвіздон. Спортсмени отримали грамоти, медалі та подарунки.

Наші талановиті діти – це світле майбутнє України. Кожен результат юних важкоатлетів досягнутий завдяки Воїнам-Героям – Збройним силам України. Слава Україні!

vazkoatlety1

vazkoatlety2

vazkoatlety3

vazkoatlety4

vazkoatlety5

vazkoatlety6

vazkoatlety7

vazkoatlety8

vazkoatlety9

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.