Роздрукувати цю сторінку

Бердичівські футболісти 2009 року народження – бронзові призери турніру в Андрушівці

25 лип. 2022 Максим Железницький

Протягом місяця у місті Андрушівка відбувалися Міжобласні турнір з футболу «Fortuna Cup 2022». Останніми відбулися змагання серед юнаків 2008 року народження. В змаганнях взяли участь шість команд з Житомирської, Київської та Вінницької областей.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Бердичів представляли вихованці ДЮСШ міста Бердичева 2009 року народження під керівництвом тренера Креденцера Володимира Володимировича. Зауважимо, що бердичівські футболісти були на рік молодшими за усіх учасників турніру.

У груповому раунді суперниками бердичівлян стали команди «Оріон» (Сквира) та «Локомотив» (Козятин). У першій грі наші земляки перемогли команду «Локомотив» з рахунком 4-0, а у другій грі бердичівляни зіграли внічию з командою «Оріон» 1-1. Юнаки ДЮСШ Бердичів, зайнявши перше місце у групі, вийшли до півфіналу.

В півфінальному матчі команда ДЮСШ Бердичева зустрілася з господарями турніру – «Фортуною» з Андрушівки. Гра завершилася перемогою господарів з рахунком 2-0. У матчі за третє місце бердичівські футболісти перемогли команду «Бульвар» з Житомира з рахунком 2-1 та стали бронзовими призерами Міжобласного турніру з футболу «Fortuna Cup 2022».

Команда ДЮСШ Бердичів 2009 року народження отримала кубок та медалі за третє місце. Кращим гравцем у складі команди наших вихованців став Владислав Яворський, який отримав пам’ятну статуетку.

Fytbol1

Fytbol2

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Подібні матеріали