Неділя, 14 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Турнір серед швидких шахів відбувся у Бердичеві

26 лип. 2022 Максим Железницький

Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з 21 червня 2022 року по 16 липня 2022 року провів турнір з швидких шахів для дітей військовослужбовців «Олімпійське літо» в рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України».

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Метою та завдання турніру стали популяризація шахів серед дітей та підлітків, оцінка рівня підготовки шахістів міста різних вікових груп, підвищення майстерності юних спортсменів, пропаганда змістового та здорового способу життя, зміцнення дружніх стосунків між юними шахістами з різних районів міста.

У змаганнях брали участь всі бажаючі діти військовослужбовців та вихованці шахового клубу «Біла тура».

Переможцем турніру став Олексій Сікорський, друге місце посів Максим Цапалюк, а третє місце посіла Ангеліна Дяком.

Переможці заходу були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками від Бердичівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 shahi1

 shahi2

 shahi3

 shahi4

 shahi5

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.