Роздрукувати цю сторінку

Турнір до Всесвітнього дня шахів відбувся в Бердичеві

01 серп. 2022 Максим Железницький

Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з 20 по 25 липня 2022 року в шаховому клубі «Біла тура» провів два турніри з шахів на кубок «Біла тура» з нагоди Всесвітнього Дня шахів в рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України». Під час турніру учасників відвідав бердичівський міський голова Сергій Орлюк.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Метою та завданням спортивних заходів стали популяризація шахів серед молоді, оцінка рівня підготовки шахістів міста різних вікових груп, підвищення майстерності юних спортсменів, пропаганда змістового та здорового способу життя та зміцнення дружніх стосунків між шахістами з різних районів міста.


З 20 по 23 липня відбувся турнір серед вихованців шахового клубу «Біла тура» та дітей з різних мікрорайонів міста. Перемогу у турнірі здобула Ольга Єрнеєва, друге місце посів Нікіта Каретніков, а третє місце – Вадим Бірюков.
25 липня відбувся турнір початківців серед самих юних вихованців шахового клубу «Біла тура». Переможцем турніру став Богдан Бойко, друге місце посів Дмитро Модорук, а третє місце – Кирило Струтовський.


Переможці заходу були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками від Бердичівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради та Житомирської обласної федерації шахів.

shakhoviy turnir1

shakhoviy turnir2

shakhoviy turnir3

shakhoviy turnir4

shakhoviy turnir5

shakhoviy turnir6

shakhoviy turnir7

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.