П'ятниця, 30 Вересня

Бердичівська баскетболістка стала срібним призером Європейських університетських ігор-2022

16 серп. 2022 Максим Железницький

У місті Лодзь (Польща) відбулися Європейські університетські ігри. У баскетболі Україну представляла студентська жіноча збірна команда Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

У складі цієї команди виступала бердичівлянка, вихованка ДЮСШ імені Віталія Лонського та тренера Катерини Побережної – Анастасія Венжик.


Дівчата з України провели блискучу безпрограшну серію ігор з суперницями з університетів Угорщини (95:54), Португалії (81:66), Франції (59:56), Чехії (65:58), Польщі (87:57). І лише грі проти університету з Румунії поступилися з результатом 44:54. За підсумками змагань команда України стала срібним призером Європейських університетських ігор 2022 року.


Наша землячка Анастасія Венжик у грі проти університету з Угорщини принесла своїй команді 2 очки, проти університету з Португалії – 5 очок, університету з Польщі – 8 очок.

basketbolistka 1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.