П'ятниця, 9 Грудня

Свято спорту в Бердичеві

12 вер. 2022 Максим Железницький

З нагоди Дня фізичної культури та спорту України на Центральній площі міста Бердичева відбулися урочистості з презентації спортивних закладів міста та церемонії нагородження спортсменів, тренерів, фахівців з спорту і меценатів спорту.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Розпочалося свято з презентації спортивних закладів міста. Першим свій заклад презентували вихованці ДЮСШ імені Віталія Лонського. Колектив очолює Олег Лавренов, у закладі функціонують відділення баскетболу, боксу, вільної боротьби, кіокушинкай карате, кікбоксингу, легкої атлетики, настільного тенісу та плавання, в яких активно займаються спортом 430 вихованців. На святі спорту відбулися показові виступи вихованців ДЮСШ імені Віталія Лонського: кікбоксерів під керівництвом Олега Коденського, боксерів під керівництвом Олега Сікорського та Валерія Бірюка, спортсменів з вільної боротьби (тренер – Віктор Рус) та баскетболістів (тренер – Юрій Кузик).

Далі відбулася презентація Бердичівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». До центру, який очолює Олег Рудніцький, входять три спортивні клуби - «Рось» (вул. Руська, 12 - фахівець Ірина Данилюк), «Бойова рукавичка» (вул. Соборна, 17 - фахівець Юрій Абасов) та «Біла тура» (вул. Новоіванівська, 21 - фахівець Юрій Разін). А також спортивний майданчик зі штучним покриттям на Червоній горі по вулиці Братів Міхеєвих, 6 (фахівець – Людмила Погребняк). Роботу центру під час свята спорту презентували вихованці спортивного клубу «Рось» та шахового клубу «Біла тура».

Наступною була презентацію Дитячо-юнацької спортивної школи міста Бердичева. У закладі, який очолює Олександр Подгорчук діє два відділення футбол та важка атлетика, якими активно займаються понад 350 юнаків та дівчат, віком від 6 по 18 років. Навчально-тренувальні заняття відбуваються на двох стадіонах ДЮСШ – по вул. Європейській, 116, та вул. Шкіряників, 1А, а вихованці відділення «Важкої атлетики» займаються у тренажерній залі, яка знаходиться у приміщенні ДЮСШ по вул. Мистецька площа, 1. Юні футболісти та футболістки 2007-2012 років народження та важкоатлети різних вікових груп продемонстрували свою майстерність у показових виступах.

Завершував презентацію міських спортивних закладів Бердичівський ліцей-інтернат спортивного профілю. Очолює колектив Лариса Тарнопольська. У ліцеї навчаються талановиті молоді спортсмени з усієї Житомирської області. У навчальному закладі діють такі види спорту, як футбол, хокей на траві, легка атлетика та волейбол. Вихованці ліцею продемонстрували спортивно-патріотичну руханку.
У другій частині спортивного свята усіх спортсменів привітав Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. Також на спортивне свято прибув директор Житомирського регіонального центру з фізичної культури та спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Юрій Панасюк. Він також привітав усіх присутніх зі святом та подякував міській владі за опіку та підтримку занять спортом спортсменів з інвалідністю та ветеранів війни, які отримали поранення під час бойових дій за визволення України від рашистів. Подяки отримали Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, начальник відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради Лілія Березовенко, директор Бердичівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олег Рудніцький та фахівець Бердичівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», тренер клубу «Рось» Ірина Данилюк.

Міський голова Сергій Орлюк нагородив кращих спортсменів, тренерів, меценатів, ветеранів спорту та фахівців зі спорту грамотами та подяками. Також Сергій Орлюк вручив посвідчення «Майстра спорту України» срібному призеру Чемпіонату світу та Чемпіону Європи з армспорту серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору Олександру Гусару.

Подяками Бердичівської міської ради нагороджені колективи Дитячо-юнацької спортивної школи міста Бердичева, Дитячо-юнацької спортивної школи імені Віталія Лонського, Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю Житомирської обласної ради, Бердичівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та комунальної установи «Міський плавальний басейн» за якісну роботу з розвитку видів спорту у Бердичівській міській територіальній громаді, популяризацію здорового способу життя серед дітей та юнацтва, досягнення вагомих успіхів у підготовці спортсменів, активну участь у волонтерській діяльності, забезпечення стабільного функціонування закладів в умовах воєнного стану. Нагороду з рук міського голови Бердичева Сергія Орлюка отримали директори спортивних закладів міста.
svatosporty1


svatosporty2


svatosporty3


svatosporty4


svatosporty5


svatosporty6


svatosporty7


svatosporty8


svatosporty9


svatosporty10


svatosporty11


svatosporty12


svatosporty13


svatosporty14


svatosporty15


svatosporty16


svatosporty17

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.