П'ятниця, 30 Вересня

Жителя Бердичівщини удостоєно звання Майстра спорту України

16 вер. 2022 Власкор

Спортсмен з Мирославки Олександр Гусар має в своєму арсеналі багато нагород. Одна із них – чемпіон Європи з армспорту серед спортсменів з інвалідністю. В газеті та на сайті «РІО-Бердичів» ми уже писали про цього неймовірного, стійкого та сильного духом чоловіка, про його життя та перемоги. Тепер до уже наявних здобутків додалось ще й звання Майстра спорту України.

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Інформацію про це на своїй сторінці розмістила Швайківська громада, де й привітала Олександра Гусара та його тренера Ірину Данилюк з цією значимою подією. «Олександр Гусар – борець, спортсмен, який стимулює всіх своїм прикладом. Швайківська громада пишається талановитим земляком. Звання Майстра спорту України – важливе та заслужене визнання для нашого спортсмена», - наголосив голова громади Габріел Мкртчян.

Редакція газети «РІО-Бердичів» приєднується до привітань та бажає Олександру Гусару подальших успіхів та перемог, котрими він продовжуватиме надихати інших та у яких прославлятиме рідну Бердичівщину та всю Україну.

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.