П'ятниця, 30 Вересня

Бердичівська прокуратура звітує про повернення Скраглівського стадіону

А ось кому його повернули ніякої ясності немає. 

Стадіон знаходиться нині на території Бердичівської територіальної громади, але земельна ділянка у власності (чи в користуванні?) районної ради.

Так само районна рада була власником (чи користувачем?) споруд стадіону, але це ще та, колишня районна рада, яка під керівництвом Максима Самчика перед закінченням своєї каденції все районне майно «розтикала по карманам» нових громад, і найбільше звичайно ж дісталось Райгородоцькій, де керує колишній голова райради.

В процесі цієї «дерибанізації» і було продано туалет та роздягальню стадіону житомирському підприємцю, який малював плани створення тут футбольної школи міжнародного рівня. І цілком можливо, що ці плани були реальні та гарні, але ж його районні можновладці переконали, що купівлі цих двох споруд буде достатньо, щоб користуватись всім стадіоном. Потім, мовляв, тільки оформиш землю, і все буде в ажурі.

Але землю оформляти йому довелось уже в нової районної ради, яка думала-думала, але землю не віддала. Хоча логічним кроком було б, щоб районна рада просто відмовилась від цієї ділянки, адже її майна там вже не було, і саме міська громада вже б вирішувала питання землі.

А тут ще й прокуратура втрутилась, і всім планам всіх учасників стадіонної епопеї прийшов ...

Спробуйте і ви прочитати повідомлення прокуратури, може зрозумієте краще, кому все таки «повернули» стадіон:

«За позовом Бердичівської окружної прокуратури рішенням Господарського суду Житомирської області визнано недійсними результати електронного аукціону і договір купівлі-продажу приватною особою нежитлових приміщень та зобов’язано покупця повернути їх до комунальної власності територіальної громади.
Як повідомлялося раніше, житель Житомира, у листопаді 2020 року, через електронний аукціон придбав за понад 200 тис. грн декілька нежитлових приміщень, загальною площею 122 кв. м, що входять до цілісного майнового комплексу стадіону с. Скраглівка Бердичівського району.
Однак прокурори встановили, що продаж та подальша приватизація декількох будівель закладу фізичної культури і спорту відбулися з порушенням вимог чинного законодавства.
Зокрема, приміщення не є самостійним об’єктом права власності, а лише його частиною, елементом комплексу споруд стадіону, який є неподільним. До того ж, договір купівлі-продажу приміщень укладений без обов’язкового збереження відповідного профілю діяльності. Наразі оціночна вартість  будівель становить понад 1,5 млн грн.
Окружною прокуратурою вжито заходів представницького характеру та повернуто з приватного користування незаконно продані приміщення, що належать до комунальної власності територіальної громади.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратури"

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.