Неділя, 4 Грудня

У Бердичеві відбулися чергові шахові турніри

З 7 листопада по 12 листопада 2022 року в шаховому клубі «Біла тура» відбулися турніри з класичних шахів «Осінні канікули» в рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України». Організатором турніру виступив Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор – Олег Рудніцький та фахівець з шахів Юрій Разін).

shahi 18 1

Метою та завданнями змагань стали популяризація шахів серед дітей і молоді, оцінка рівня підготовки юних шахістів міста, підвищення майстерності юних спортсменів, пропаганда змістового та здорового способу життя та зміцнення дружніх стосунків між шахістами з різних районів міста в канікулярний період.

shahi 18 1

У турнірі з класичних шахів серед початківців, який відбувся з 7 по 9 листопада взяли участь вихованці шахового клубу «Біла тура» та діти з різних районів міста. Переможцем турніру став Андрій Березак, друге місце посів Дмитро Круг, а третє місце – Іван Росляков.

shahi 18 1

З 10-12 листопада 2022 року відбувся турнір з класичних шахів серед спортсменів розрядників, у якому взяли участь вихованці шахового клубу «Біла тура» та діти з різних районів міста. Переможцем турніру стала Ольга Єрнєєва, друге місце посів Олексій Сікорський, а третє місце – Савелій Зінченко.

shahi 18 1

Переможці та призери обох турнірів були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками від Бердичівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

shahi 18 1

shahi 18 1

shahi 18 1

shahi 18 1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.