Неділя, 5 Лютого

Бердичівляни успішно виступили на «Житомирських вертикалях»

01 груд. 2022 Максим Железницький

У Житомирі на схилах річки Тетерів відбулися змагання з бігової дисципліни – трейл – під назвою «Житомирські вертикалі». Трейл – це легкоатлетична бігова дисципліна, що передбачає біг сильно перетнутою місцевістю та бездоріжжям. Вона проводиться в межах різноманітних ландшафтів в природних умовах на відкритій місцевості і там, де загалом відсутні гарні дороги. У змаганнях взяли участь близько 400 учасників з різних міст України.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Організаторами змагань стали «Твоя Пригода» та управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради. «Житомирські Вертикалі» цього року також відбулися у благодійному форматі. Реєстраційні внески усіх учасників змагань передані на підтримку Збройних сил України.

Команду Бердичева представляли члени родинного клубу бігу «Family Run Club» у складі п’ятнадцяти учасників. Змагання відбулися на дистанціях 26, 13, та 7 кілометрів.

На дистанції 7 кілометрів досвідчені бердичівські спортсмени - майстер спорту міжнародного класу, дворазова учасниця олімпійських ігор в Лондоні та Ріо-де-Жанейро, Чемпіонка Європи з легкої атлетики Юлія Олішевська зайняла друге місце. А майстер спорту з легкої атлетики, неодноразовий переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань В’ячеслав Олішевський став переможцем змагань.

По завершенню змагань В’ячеслав Олішевський поділився своїми враженнями.

«Багато болота, слизько, мокро, круто і море задоволення. Головне, що всі живі та здорові, бо бігти по схилах річки Тетерів це ще ті випробування у таку погоду», - розповів бердичівський спортсмен.

vertykali1 

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.