Четвер, 2 Лютого

Чи скоро відкриють для спорту найбільшу залу Бердичева?

Остання публікація на сторінках «РІО-Бердичів» щодо діяльності гуманітарного хабу на базі спортивного комплексу (колишня спортивна зала з-ду «Прогрес») викликала чимало коментарів у соцмережах та навіть телефонних дзвінків до редакції.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

І більшість цих коментарів були за те, щоб звільнити спортивну залу для тренувань дітей і дорослих, а надати благодійному фонду «Оберіг-26», який є організатором цього хабу інше підходяще приміщення.

Щоб дізнатись, що з цього приводу думають у міськвиконкомі довелось обійти чимало кабінетів. Підсумок спілкувань у цих кабінетах такий: про проблему тут знають і теж хочуть якнайшвидше повернути залу спортивній громаді міста. Але вже не хочуть повторювати своїх помилок, коли в метушні похапцем робились речі, за які потім доводилось довго відповідати.

Приміщення таке вже знайшли – це колишня зала автоматичної телефонної станції на Червоній горі по вул. Одеська, 66Б. Колись обладнання займало всю площу, потім лише кімнату, а потім все помістилось в залізній шафі, яку змонтували поряд з будівлею.

На жаль, законодавство прописане так, що навіть за згоди міської ради і виконкому оформити офіційно приміщення в оренду, навіть за символічну 1 гривню, потрібно проводити аукціон. І тому зараз шукають інші шляхи передачі цього приміщення, тобто, спочатку надати його соціальній установі, яка вже потім може без тендеру та аукціону надати його благодійному фонду.

Це приміщення територіально розташовано ближче до основних «клієнтів» фонду, тобто військових нашої бригади, має зручні під’їзди, великі ворота, тож працювати тут буде ще зручніше ніж зараз.

Отже, залишається сподіватись, що організаційні питання будуть вирішені найшвидшим часом. Виконком обіцяє навіть допомогу комунальників у перевезенні всього майна зі спортзали до нової адреси хабу, і тоді спортсмени (в тому числі, серед них багато дітей військових) зможуть комфортно займатись улюбленим спортом в закритій залі, а не на засніжених відкритих майданчиках.

 hab1

 hab2

 hab3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.