П'ятниця, 2 Червня

У Бердичеві відбувся турнір з пауерліфтингу

7 грудня у тренажерному клубі «Рось» провів турнір з пауерліфтингу (багатоповторний жим лежачи) серед вихованців клубів за місцем проживання. Цей захід відбувся з нагоди Дня Збройних сил України в рамках соціального проєкту «Активні парки-локації здорової України». Організатором виступив Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» в особі директора Олега Рудніцького та фахівця клубу «Рось» Ірини Данилюк.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Метою та завданнями даного турніру стали: оцінка ефективності роботи спортивних клубів за місцем проживання, популяризація занять фізичною культурою серед молоді, оцінка рівня фізичної підготовки молоді, визначення кращих спортсменів та стимулювання населення до занять фізичною культурою.

У турнірі брали участь всі охочі вихованці клубів міста. Переможцем турніру став Руслан Маньківський, друге місце посів Даниїл Фамільярський, а третє місце посів Даниїл Корнійчук.

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями Бердичівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

pauerlifting1

pauerlifting2

pauerlifting3

pauerlifting4

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.