П'ятниця, 2 Червня

Черговий турнір з шахів відбувся у Бердичеві

29 груд. 2022 Максим Железницький

24 грудня в шаховому клубі «Біла тура» відбувся турнір з швидких шахів серед турнір початківців «Зимові канікули», в рамках соціального проекту «Активні парки – локації здорової України». Організатором турніру став відділ молоді та спорту Бердичівської міської ради (начальник – Лілія Березовенко) та Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор – Олег Рудніцький, фахівець з шахів – Юрій Разін).

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Метою та завданням змагань стали: популяризація шахів серед дітей і молоді, оцінка рівня підготовки юних шахістів міста, підвищення майстерності юних спортсменів, пропаганда змістового та здорового способу життя та зміцнення дружніх стосунків між шахістами з різних районів міста в канікулярний період.

У змаганнях взяли участь юні вихованці шахового клубу «Біла тура» та дітей з різних районів міста.

Переможцем турніру став Даніїл Дзярук, друге місце посів Дмитро Дрожжевкін, а третє місце – Роман Сушицький.

Переможці заходу були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками Бердичівського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради.

shahy1 

shahy2 

shahy3 

shahy4 

 

 

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.