Четвер, 2 Лютого

Нарешті у бердичівських рибалок розпочався зимовий сезон

Хоча ще на початку грудня дехто з них виходив на крихкий льодок, але потім і той розтанув та погода стала зовсім весняною.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Така погода засмутила не одну сотню бердичівлян, які не уявляють собі зиму без того, щоб з ящиком та буром не пройтись по кризі, погомоніти з такими ж любителями валянок та гумових панчох, ну і якщо пощастить, то побачити кльов чи піймати хоч кілька рибин.

Щороку рятувальники попереджають про небезпеку тонкої криги, але щороку рибалки їх ігнорують, підходячи до промоїн біля греблі все ближче і ближче. Зазвичай, вони скупчуються у місцях, де риба більше клює, тож, не виключено, що саме від кількості рибалок лід може провалитись.

До речі, стати офіційним рибалкою стало з цього року значно дорожче, як і мисливцем теж. Членські внески для вступу до українського товариства мисливців та рибалок становитимуть у 2023 році 1500 і 300 гривень, відповідно.

Але, оскільки на міському водосховищі документів у рибалок не перевіряють, то ловлять рибу тут всі кому заманеться. Адже, головне у цій справі не розмір улову, а гарний настрій, якого вистачає всім.

lid1

lid2

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.