Четвер, 2 Лютого

Бердичівські легкоатлети – переможці та призери «Різдвяних стартів» у Києві

У Києві відбулися традиційні Всеукраїнські відкриті змагання з легкої атлетики в приміщенні «Різдвяні старти». У змаганнях взяли участь понад 300 спортсменів з багатьох областей України.

У секторі для стрибків у висоту серед чоловіків взяли участь у змаганнях двоє бердичівлян, підопічні Заслуженого тренера України Сергія Шеремета – Роман Петрук та Володимир Савіцький. З результатом 2 метри 15 сантиметрів перше місце у змаганнях здобув Роман Петрук. П’яте місце з результатом 2 метри зайняв Володимир Савіцький. Слід відзначити, що такий самий результатом показали й два спортсмени, які зайняли третє місце, але наші земляк поступився їм за гіршою кількістю спроб.

У секторі для стрибків у висоту серед жінок взяла участь у змаганнях бердичівлянка, підопічна Заслуженого тренера України Ігоря Лонського – Ольга Мельничук. Наша землячка зайняла призове третє місце з результатом 1 метр 70 сантиметрів, поступившись багаторазовим учасницям Олімпійських ігор, призеркам Чемпіонатів світу та Європи Ірині Геращенко та Юлії Левченко з Києва.

У бігу на дистанції 3000 метрів третє місце здобув вихованець Заслуженого тренера України Олександра Гаврилюка - Юрій Кузінський.

У місті Козятин, Вінницької області, відбулися традиційні відкриті змагання зі стрибків у висоту в приміщенні «Новорічні старти». У змаганнях взяли участь спортсмени з Козятина, Бердичева та Василькова.

Бердичів у цих змаганнях представляли вихованці Заслуженого тренера України Ігоря Лонського. Переможцями змагань у різних вікових категоріях стали Ольга Мельничук (1 метр 75 сантиметрів), Юрій Станкевич (1 метр 70 сантиметрів), Артур Холандирьов (1 метр 15 сантиметрів) та Ульяна Клименко (1 метр 5 сантиметрів). Бронзовим призером змагань став Юрій Станкевич з результатом 1 метр 75 сантиметрів.