Четвер, 2 Лютого

Бердичівлянин Богдан Тіторенко – Чемпіон Міжпровінційного Чемпіонату Канади з вільної боротьби

23 січ. 2023 Максим Железницький

Бердичівські спортсмени продовжують підтверджувати свою високу професійну майстерність на змаганнях міжнародного рівня. У Канаді відбувся Міжпровінційний Чемпіонат з вільної боротьби. У цих змаганнях взяв участь талановитий бердичівлянин Богдан Тіторенко.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Наш земляк почав займатися вільною боротьбою у ДЮСШ імені Віталія Лонського під керівництвом тренера-викладача Віктора Руса, далі навчався у Білоцерківському спортивному ліцеї-інтернаті, потім повернувся до Бердичева, де тренувався під керівництвом Ернеста Мардоянца. Далі було навчання у Львові і знову повернення до рідного міста та тренування у спортивному клубі ««King Mount» під керівництвом Володимира Гурського та Ернеста Мардоянца.

Бердичівський спортсмен вже понад рік перебуває в Канаді, де продовжує тренуватися та брати участь у змаганнях.

У Міжпровінційному Чемпіонаті Канади Богдан Тіторенко провів п’ять поєдинків. У фінальному поєдинку наш земляк переміг спортсмена з Індії.

«Присвячую цю перемогу своєму другу, однокласнику Назару Цінському, який героїчно загинув, захищаючи Україну у війні проти російських окупантів», - розповів Богдан Тіторенко.

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.