П'ятниця, 9 Червня

Футболісти Бердичівського спортивного ліцею змагались з кращими командами України

Команда БЛІСП-2007 з футболу під керівництвом тренера Красовського Віктора Костянтиновича 10 – 12 лютого взяла участь у ІІІ Всеукраїнському футбольному турнірі RUH CUP 2023.

 


Шістнадцять найкращих команд зі всієї України змагалися протягом трьох днів на сучасних футбольних полях Академії «Рух». Ця академія знаходиться у місті Львів на базі комплексу Emily Resort та є однією з найкращих у Європі. Ліцеїсти були приємно здивовані інфраструктурою бази та рівнем організації самого турніру, адже на сьогодні це найкраща футбольна локація в Україні.

 

Участь у змаганнях такого рівня дозволяє ліцеїстам БЛІСП набути неоціненний досвід. А ігри проти таких іменитих суперників як «Шахтар» Донецьк, АФ «Рух», «Минай» Ужгород, «Волинь» Луцьк, «Верес» Рівне, «БРВ ВІК», «ФК Львів» – це можливість більше розкритися та проявити себе.

 sportlicey1

 sportlicey2

 sportlicey3

 sportlicey4

 sportlicey5

 sportlicey6

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.