Середа, 29 Березня

Бердичівські хокеїсти – срібні призери Чемпіонату України

14 бер. 2023 Максим Железницький

У місті Заставна, Чернівецької області, відбувся Чемпіонат України з хокею на траві у приміщенні серед юнаків 2013-2014 років народження. У змаганнях взяли участь сім команд з Вінницької, Житомирської та Чернівецької областей.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Житомирську область у змаганнях представляли вихованці ОДЮСШ ХК «Фенікс», до яку якої входять гравці з Бердичева та Гришковецької ОТГ, а тренують команду бердичівські тренери Андрій Черкас та Євген Мокрицький.

За підсумками змагань команда ОДЮСШ ХК «Фенікс» зайняла друге місце та стала срібним призером Чемпіонату України.

В номінації «Кращий нападник Чемпіонату України» відзначили гравця команди ОДЮСШ ХК"ФЕНІКС" (Житомирська область) бердичівлянина Кіріла Черкаса.

Склад команди ОДЮСШ ХК «Фенікс»: Ярослав Шилін, Давид Богун, Артем Кучерявий, Кіріл Сокол, Кіріл Черкас, Єгор Мокрицький, Давид Присяжнюк, Ілля Боримський, Олександр Тітяєв, Марк Самсонюк, Андрій Шнабський та Нікон Кайданович. Тренери: Андрій Черкас та Євген Мокрицький.

А перед Чемпіонатом України у Заставній, у місті Літин, Вінницької області, відбувся Чемпіонат України з хокею на траві в приміщенні серед юнаків 2011-2012 років народження. У змаганнях брали участь десять команд з Вінницької, Житомирської, Сумської та Чернівецької областей.

Команда ОДЮСШ ХК «Фенікс» (Житомирська область), незважаючи на молодший вік, в запеклій боротьбі посіла четверте місце.

Склад команди ОДЮСШ ХК «Фенікс»: Ярослав Шилін, Давид Богун, Артем Кучерявий, Кіріл Сокол, Кіріл Черкас, Григорій Кічук, Єгор Мокрицький, Давид Присяжнюк, Ілля Борецький, Іван Ратушний, Кіріл Ковальчук. Тренери: Андрій Черкас та Євген Мокрицький.

hokey1

hokey2

hokey3

hokey4

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.