П'ятниця, 9 Червня

Третя спроба витратити в Бердичеві три мільйони на скейт-парк розпочалась

Позавчора КП «Бердичівкомунсервіс» вже втретє оголосило тендер на будівництво скейт-парку на міському пляжі. Пропозиції приймаються до 31 березня, тоді ж відбудеться аукціон.

 

 Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

А сьогодні на сайті Прозоро це ж підприємство оприлюднило звіт про укладений договір на добудову двох спортивних майданчиків поруч із скейт-парком за 813 тисяч гривень.

Ми вже не раз і не два писали про це будівництво, ініційоване молодою командою нашого депутата. Ця команда зіштовхнулась на шляху реалізації своєї ідеї з багатьма труднощами, але не поступилась перспективою показати своїм майбутнім виборцям хоч щось розпочате і до кінця завершене.

Спочатку інші депутати міськради не розуміли всю велич проекту, потім освоєнню коштів завадила війна, і ось, знову, зорі зійшлися так, що й гроші є в бюджеті, і юні скейтери вже самі почали щось майструвати з підручних засобів, залишилось лише, щоб фірми, які спеціалізуються на виготовленні фанерних фігур не забули підготувати документи та виставити їх на тендер.

Вже на наступному тижні скейтерам стане зрозумілим, чи робити їм далі щось власноруч, чи їм привезуть за три мільйони все готове.

skate1

skate2

skate3

skate4

skate5

skate6

skate7

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.