Неділя, 1 Жовтня

День футболу відзначили в СК «Бердичів»

01 трав. 2023 Дар’я Мішина

29 квітня 2023 року на стадіоні спортивного клубу «Бердичів», що знаходиться в Романівці, відбувся захід, присвячений Всеукраїнському Дню футболу. Вихованці спортивного клубу, батьки та тренери взяли участь у футбольних поєдинках на тренувальній базі СК «Бердичів», граючи одночасно на двох майданчиках штучного поля, та на натуральному трав’яному полі.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Більше сотні людей, приєдналося до святкування, присвяченого Дню футболу, а кожна вікова група розділилася на команди та зіграла свій міні-турнір. По завершенню дитячого турніру на поле вийшли мами, тата і тренери вихованців. Звичайно, батькам ще треба постаратися, щоб перевершити своїх дітлахів, але вони старалися з усіх сил достойно зіграти.

Спортивний клуб «Бердичів» створює всі умови для тренувального процесу вихованців, а систематичне проведення турнірів, сприяє здобуттю колосального досвіду, який вихованці отримують у грі проти інших суперників, спілкування в колективі, спілкування з суперниками - все це виховує у дітях підготовленість для дорослого життя.

Основною метою клубу було і залишається влаштування вихованців у Футбольні академії та клуби, у спортивні навчальні заклади для продовження спортивної кар’єри.

По закінченню змагань на юних спортсменів чекали піца, солодкі напої та привітання від тренерів, наставників та футбольних селекціонерів. 

FKBerd1

FKBerd2

FKBerd3

FKBerd4

FKBerd5

FKBerd6

FKBerd7

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.