П'ятниця, 9 Червня

У Бердичеві відбувся Відкритий чемпіонат міста Бердичева з таїландського боксу

25 трав. 2023 Максим Железницький

19-20 травня у Бердичеві пройшов Відкритий чемпіонат міста Бердичева з таїландського боксу Муей-Тай. У змаганнях брали участь 88 спортсменів із Бердичева, Житомира, Вінниці та Києва. Поєдинки були цікавими та конкурентними.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Бердичів представляли вихованці Військово-патріотичного спортивного клубу «Козак», підопічні тренерів Олега, Катерини Глінських та Крістіни Півень.

За результатами турніру перше командне місце здобула збірна команда Вінницької області, друге – СК «Сіам», місто Київ та третє – СК «Топфайтер», місто Житомир.

Суддівською колегією було визначено найвидовищніший бій турніру та найкращого бійця змагань. Найвидовищнішим боєм було визнано поєдинок серед дорослих спортсменів у ваговій категорії до 63,5 кг між Василем Москалюком (ВПСК «Козак», місто Бердичів) та Артемом Ющенко (СК «Сіам», місто Київ). Найкращим бійцем змагань став Кіріл Вільман (ВПСК «Козак», місто Бердичів).

Загалом бердичівські спортсмени здобули вісімнадцять перших, чотири других та два третіх місця.

Переможцями змагань стали бердичівляни: Даниїл Кулик, Іван Шевчук, Юрій Градзіон, Артем Махмудов, Олександр Красовицький, Матвій Матіщук, Ілля Шляхов, Єгор Перківський, Матвій Зіневич, Дмитро Безверхий, Нікіта Дем’янчук, Іван Струк, Іван Демчук, Володимир Чайка, Олександр Слюсаренко, Назар Бурдо, Кіріл Вільман та Денис Лисунець.

Володарями других місць стали бердичівляни: Василь Москалюк, Геннадій Карп’юк, Богдан Боголюб та Артем Шевчук. Третє місце здобули: Євген Орлюк та Дмитро Зайчук.

Дякуємо Збройним Силам України, що захищають нашу державу, завдяки чому ми маємо можливість проводити змагання, жити та розвиватися! 

box1

box2

box3

box4

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.