Четвер, 28 Вересня

У Бердичеві відбулися традиційні Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту «Меморіал Віталія Лонського»

11 вер. 2023 Максим Железницький

Після річної перерви, пов’язаної з початком повномасштабної війни, до Бердичева повернувся традиційний спортивний турнір - Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту «Меморіал Віталія Лонського». Щодо цьогорічних змагань, то відбулися дві досить серйозні зміни у порівнянні з минулими турнірами: змаганнях відбувалися не на центральній площі міста, а на центральному стадіоні, а також не було змагань серед жінок, визначалися переможці та призери лише у змаганнях серед чоловіків.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Перед початком змагань серед чоловіків відбулася церемонія відкриття турніру, у якій взяли участь міський голова Бердичева Сергій Орлюк, народний депутат України Богдан Кицак, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації Сергій Козловець, секретар Бердичівської міської ради, виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету в Житомирській області Богдан Коляда та головний суддя змагань Семен Донський.

У зв’язку з тим, що день проведення турніру відзначалося святого усіх спортсменів – День фізичної культури та спорту України, тому під час церемонії відкриття відбулося відзначення та нагородження грамотами та подяками кращих спортсменів, тренерів, фахівців, вчителів фізичної культури нашого міста.

Яскраво доповнювали свято спорту танцювальні колективи та артисти міських закладів культури.

Традиційно, прибули на турнір з різних міст та країн учні Віталія Лонського: Рустам Ахметов, Геннадій Здітовецький, Володимир Журавльов та інші.

У змаганнях серед чоловіків взяли участь вісім спортсменів - з Бердичева, Києва та Кропивницького. Бердичів представляли чотири спортсмени: Роман Петрук, Андрій Налімов та Володимир Савицький – усі підопічні Заслуженого тренера України Сергія Шеремета та Дмитро Нікітін – підопічний Заслуженого тренера України Ігоря Лонського.

Переглянувши стартовий протокол, знавці стрибків у висоту одразу прогнозували, що головними фаворитами змагань будуть фіналіст Чемпіонату світу 2023 року Олег Дорощук з Кропивницького, досвідчений Дмитро Яковенко (теж з Кропивницького), а також двоє бердичів'ян – учасник Чемпіонату світу 2023 року Дмитро Нікітін та срібний призер Чемпіонату Європи 2023 року серед молоді Роман Петрук.

За підсумками цікавих та захоплюючих стрибків у висоту, з результатом 2 метри 20 сантиметрів третє місце здобув Дмитро Нікітін, друге місце так само з результатом 2 метри 20 сантиметрів, але з меншою кількістю використаних спроб посів Роман Петрук. А переможцем цьогорічних змагань став Олег Дорощук з Кропивницького з результатом 2 метри 23 сантиметри. Також приємно, що тренером переможця змагань є учень Віталія Лонського, бердичів'янин Геннадій Здітовецький.

Завершився «Меморіал Віталія Лонського» церемонією нагородження переможців та призерів змагань. Нагородження проводили Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, народний депутат України Богдан Кицак, начальник управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської обласної військової адміністрації Сергій Козловець та секретар Бердичівської міської ради, виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету в Житомирській області Богдан Коляда. 

Lonskiy1

Lonskiy2

Lonskiy3

Lonskiy4

Lonskiy5

Lonskiy6

Lonskiy7

Lonskiy8

Lonskiy9

Lonskiy10

Lonskiy11

Lonskiy12

Lonskiy13

Lonskiy14

Lonskiy15

Lonskiy16

Lonskiy17

Lonskiy18

Lonskiy19

Lonskiy20

Lonskiy21

Lonskiy22

Lonskiy23

Lonskiy24

Lonskiy25

Lonskiy26

Lonskiy27

Lonskiy28

Lonskiy29

Lonskiy30

Lonskiy31

Lonskiy32

Lonskiy33

Lonskiy34

Lonskiy35

Lonskiy36

Lonskiy37

Lonskiy38

Lonskiy39

Lonskiy

Lonskiy40

Lonskiy41

Lonskiy42

Lonskiy43

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.