Четвер, 28 Вересня

До закінчення роботи над бердичівським скейт-парком залишився один етап

13 вер. 2023 Анастасія Поліщук

Про епопею зі скейт-парком ми вже пишемо декілька років поспіль. Почалося все з 2021 року, проте проєкт вимушено заморозився у 2022 році. Роботу відновили вже під час війни.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

На сьогоднішній день проєкт поступово починає рухатися в перед. Згідно календарного плану робіт, вказаного у договорі, виконано тільки одну з двох запланованих задач: флюатування бетонних поверхонь. Флюатування – це процедура зміцнення та знепилювання бетонної поверхні. А й, справді, поверхня парку вкрита новим гладким шаром бетону.

Залишається ще один останній пункт - облаштування самого скейт-майданчика зі всіма зазначеними складовими. У договорі зазначається, що ця робота має бути завершена у вересні цього року. Схрещуємо пальці та очікуємо.

Також, наразі встановлене спеціальне покриття для баскетбольного майданчика, а трибуна для глядачів, яка має бути розташована між майданчиками вже очікує на території комунсервісу часу свого встановлення.

Щоправда бердичів’яни очікували відкриття цих спортивних майданчиків та скейт-парку до Дня фізичної культури та спорту, що був 9 вересня. Але очікуватимо завершення роботи у будь-який інший день вересня, який стане для Бердичева справжнім святом.

skeit1

skeit2

skeit3

skeit4

skeit5

skeit6

skeit7

skeit8

skeit9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.