Четвер, 28 Вересня

Бердичів’янин, 72-річний Валерій Кузнєцов – срібний призер «Київської Сотки»

У Києві та Київській області відбувся один із найкращих веломарафонів України для всіх бажаючих, в якому брали участь як чоловіки так і жінки, дистанцією 100 та 50 кілометрів – «Київська Сотка».

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Це аматорські змагання у категоріях від 18 років на велосипедах будь-якого типу. «Київську Сотку» проводять з 2014 року. Вона об’єднує тих, хто не боїться викликів і долає довгі та складні дистанції, виборюючи перемогу. З початку повномасштабного вторгнення сотку не скасовували та проводили попри російську агресію.

У категорії «Шосейні та кросові велосипеди» на дистанції 100 кілометрів брав участь бердичів’янин Валерій Кузнєцов. Наш земляк, який нині має вік понад 70 років з шести років у спорті. А з 65-ти років займається також велоспортом.

У цьому році Валерій Кузнєцов виступав у віковій категорії 70+ та став срібним призером «Київської Сотки», подолавши 100 кілометрів за 3 години 15 хвилин та 8 секунд.

Бердичів’янин вдячний Збройним Силам України за можливість взяти участь у змаганнях та сподівається, що з кожним днем все більше та більше людей будуть займатися спортом, у тому числі і велоспортом.

Бердичів’янин Валерій Кузнецов – срібний призер «Київської Сотки»

Бердичів’янин Валерій Кузнецов – срібний призер «Київської Сотки»

Бердичів’янин Валерій Кузнецов – срібний призер «Київської Сотки»

Бердичів’янин Валерій Кузнецов – срібний призер «Київської Сотки»

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.