На турнірі у Херсоні бердичівляни здобули нагороди — РІО Бердичів

Понеділок, 6 Липня

  • Бердичівський Базар

На турнірі у Херсоні бердичівляни здобули нагороди

12 бер. 2015 Борис Рогожин

Декілька днів тому у Херсоні відбувся ІІ етап Кубку України з легкої атлетики у приміщенні серед стрибків у висоту – «Таврійські висоти». У змаганнях взяли участь понад 50 спортсменів з семи областей України: Херсонської, Одеської, Миколаївської, Житомирської, Львівської, Кіровоградської, Харківської. Житомирську область представляли бердичівські спортсмени, вихованці ДЮСШ імені Віталія Лонського під керівництвом Ігоря Віталійовича Лонського.

Змагання відбувались серед юнаків і дівчат та чоловіків і жінок у трьох вікових категоріях: до 15 років, до 17 років та серед дорослих.

 

Серед дівчат до 17 років третє місце посіла Ольга Мельничук з результатом 165 см, а серед юнаків до 17 років перше місце здобув Дмитро Нікітін з результатом 202 см. Серед дівчат до 15 років дев’яте місце у Аліни Подольчук з результатом 130 см.

 

Також четверо бердичівських висотників виступали серед дорослих, але, на жаль, жоден зі спортсменів не зміг потрапити у призери. З однаковим результатом 209 см завершили змагання Дмитро Нікітін, Владислав Мазур та Віктор Лонський. Але за кількість спроб Дмитро Нікітін зайняв п’яте місце, Владислав Мазур – шосте місце, а Віктор Лонський – сьоме. Андрій Шклярук з результатом 185 см зайняв десяте місце.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.