Cпорт «ЗА» об’єднання територіальних громад в Бердичеві — РІО Бердичів

Середа, 8 Грудня

Cпорт «ЗА» об’єднання територіальних громад в Бердичеві

У всякому разі, про це говорить назва спортивного турніру, який пройшов минулої п’ятниці на базі Гришковецької гімназії: «Обласна спартакіада 2015 року серед збірних команд органів місцевого самоврядування під девізом «Спорт об’єднує всіх в одну громаду», присвячена 80-річчю утворення фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».


Але, судячи з кількості команд та спортсменів, об’єднуватись громади не дуже то й хочуть. Зазвичай у такому зональному турнірі брали участь як мінімум п’ять команд з Бердичева та сусідніх районів. Цьогоріч на спартакіаду зібрались всього три команди, і то в дуже обмеженому складі. Лише органи самоврядування Чуднівського району, Бердичівського району та Бердичева спробували якось позмагатись.
Підсумки двогодинних змагань такі: Шашки – 1 місце – Чуднівський р-н, 2 місце – м. Бердичів, 3 місце Бердичівський р-н. Шахи: 1 – Чуднівський, 2- Бердичівський, 3 – м. Бердичів. Настільний теніс: 1 – Чуднівський, 2 – м. Бердичів, 3 – Бердичівський р-н. Волейбол: 1 – Чуднівський, 2 – Бердичівський, м. Бердичів команду не виставило. Міні-футбол: 1- Чуднівський, 2 – Бердичівський р-н, м. Бердичів команду не виставило.


Ідея цієї спартакіади, можливо, й непогана, але має чимало серйозних недоліків. Головний – незрозуміло для кого і для чого вона проводиться. Якщо б в основу проведення покласти інтереси спортсменів-любителів та глядачів, а не обласних чиновників, які в якомусь звіті зроблять відповідну галочку, то потрібно було б робити все по-іншому.


По-перше, не в робочий, а в вихідний день, по-друге, активно прорекламувати турнір, по-третє, щоб на поле дійсно вийшли депутати, а не вчителі фізкультури чи професійні тренери. Нехай це було б не так результативно, зате видовищно і щиро. 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.