Олександр Баранніков – переможець Всеукраїнського турніру «Різдвяні старти» у Києві — РІО Бердичів

Неділя, 12 Липня

  • Бердичівський Базар

Олександр Баранніков – переможець Всеукраїнського турніру «Різдвяні старти» у Києві

Бердичівські спортсмени і у новому році продовжують свої успішні виступи на змаганнях всеукраїнського рівня. 8-9 січня у Києві відбулися XXI Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні «Різдвяні старти».

Цього року у змаганнях взяли участь понад 350 спортсменів з 22 регіонів України. Бердичів представляли вихованці ДЮСШ імені Віталія Лонського.


У змаганнях серед стрибунів у висоту перше місце з результатом 215 см здобув вихованець Ігоря Лонського Олександр Баранніков. Зовсім трохи, щоб потрапити на п’єдестал пошани, не вистачило іншому вихованцю Ігоря Лонського Владиславу Мазуру у секторі для стрибків у висоту. Підсумковий результат Владислава - 7.36, і це лише четверте місце. Третє місце з результатом 7.40 зайняв Ярослав Ісаченков з Харківської області.


У цей же час у Вінниці відбувся Відкритий турнір з легкої атлетики «Кубок Поділля» серед юнаків та дівчат 1999 року народження та молодших. У секторі для стрибків у висоту серед дівчат перемогу з результатом 165 см здобула вихованка Ігоря Лонського Ольга Мельничук.


Наприкінці 2015 року у Житомирі відбувся також традиційний турнір з легкої атлетики «Новорічні старти» для юних спортсменів 2001-2005 років народження та молодших. Участь у змаганнях взяли понад 600 спортсменів майже з усіх міст та районів Житомирської області, а також спортсмени з Козятина, Вінницької області та Києва. Найбільше нагород бердичівські спортсмени здобули в стрибках у висоту. У віковій категорії серед дівчат 2001-2002 року народження перемогу здобула учениця Бердичівської гуманітарної гімназії №2 Юлія Шатохіна з результатом 155 см. Також перше місце у віковій категорії 2005 року народження здобула учениця ЗОШ №5 Каріна Дружинська з результатом 120 см. Третє місце у віковій категорії 2003-2004 років народження здобула учениця НВК №4 Анастасія Сергієнко з результатом 125 см. А серед юнаків у віковій категорії 2005 року народження та молодші третє місце здобув учень ЗОШ №5 Крістіан Прайс з результатом 120 см. Усі спортсмени є вихованцями ДЮСШ імені Віталія Лонського та тренуються під керівництвом тренера Ігоря Лонського.

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.