Геннадій Резнік – рекордсмен Житомирської області з гирьового спорту — РІО Бердичів

Геннадій Резнік – рекордсмен Житомирської області з гирьового спорту

11 березня на базі Житомирського військового інституту відбувся Відкритий Чемпіонат міста Житомира з гирьового спорту. У цих змаганнях взяв участь бердичівлян, титулований спортсмен Геннадій Резнік.


«На цих змаганнях я ставив собі завдання встановити новий рекорд Житомирської області у ривку гирі вагою 24 кг, який належав мені у ваговій категорії до 85 кг та дорівнював 234 підйоми з лімітом часу на виконання вправи 10 хвилин, і як задачу «максимум» встановити абсолютний рекорд Житомирської області. Абсолютний рекорд Житомирської області у цій вправі до цих змагань належав спортсмену вагової категорії більше 95 кг, майстру спорту України, Чемпіону світу 2013 року Тарасу Панчуку і дорівнював 254 підйоми», - розповів Геннадій Резнік.


Ціль, яку спортсмен ставив собі та відпрацьовував до змагань, готуючись на тренуваннях, на цих змаганнях підкорилась йому по максимуму. Секундомір закінчив відлік часу 10 хвилин, коли Геннадій Резнік зумів зафіксувати гирю на 259 підйомах.


«Я безмежно задоволений тим, що тепер абсолютний рекорд Житомирської області серед чоловіків у ривку гирі вагою 24 кг буде, як кажуть, «прописаний» у Бердичеві. Я хочу розділи цю радість від отриманого результату зі своїм товаришем та однодумцем Ігорем Віталійовичем Лонським, завдяки якому я прийшов у гирьовий спорт і від якого я постійно відчуваю дружню підтримку. Також хочу подякувати директору ДЮСШ Олександру Івановичу Подгорчуку за надання можливості готуватись до змагань у спортивному залі ДЮСШ», - розповів Геннадій Резнік.


Також, як стало відомо, результат, показаний бердичівським спортсменом на цих змаганнях, перевищує рекорд Світу серед ветеранів гирьового спорту аж на чотири підйоми. Його було встановлено спортсменом з Росії Віктором Бочкарьовим у 2006 році. Але рівень змагань, Відкритий Чемпіонат міста Житомира не дозволяє встановити цей рекорд на офіційному рівні. Зате для нашого земляка це серйозний стимул на майбутнє, щоб все ж таки встановити цей рекорд на Чемпіонаті світу вже на офіційному рівні.

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.