Роздрукувати цю сторінку

Скандал у Чемпіонаті Бердичівського району з футзалу: Центральний матч не завершився

Завершився перший етап розіграшу Відкритого Чемпіонату Бердичівського району з футзалу, який проходить за підтримки Голови Житомирської обласної ради Анжеліки Лабунської та Благодійного фонду «ЛАВ». З 23 січня двадцять сім команд з Бердичева та Бердичівського району змагались за вихід до другого етапу у двох групах по тринадцять команд.

А вже з 26 березня розпочнеться головний, другий етап Чемпіонату. По п’ять найкращих команд за підсумками першого етапу, які сформували Вищу лігу, визначать переможців та призерів Чемпіонату, а команди, які зайняли місця у турнірній таблиці, з 6 по 10 будуть визначати переможців Першої ліги.


В останньому ігровому дні згідно Календаря Чемпіонату мали зустрітися головні претенденти на перемогу у Чемпіонаті, лідери групи «А», команда «Фаворит-2К» (Бердичів) та їхні головні переслідувачі – ФК «Озадівка». Команда «Фаворит-2К» значно посилила свій склад, заявивши декілька гравців з Житомира. Двоє з них – Юрій Коваль та Володимир Мухін - були присутні у матчі проти ФК «Озадівка». У той же час у ФК «Озадівки» перед грою сталися серйозні кадрові проблеми, через травми пропускали гру троє основних гравців: Антон Лисюк, Тарас Панасюк та Максим Малашин.


Матч між провідними командами Чемпіонату зібрав велику глядацьку аудиторію у Палаці спорту «ЛАВ». Але, незважаючи на кадрові втрати, саме ФК «Озадівка» краще розпочала гру, відзнявшись двічі у воротах «Фаворита». Лише наприкінці першого тайму лідеру групи «А» вдалося зрівняти рахунок у грі. Протягом усієї гри обидві команди мали претензії до арбітрів матчу, які були запрошені для обслуговування гри з Житомира та працювали під наглядом Президента Асоціації футзалу Житомирської області Віктора Тарана. У другому таймі найбільше претензії до арбітрів було у гравців «Озадівки», особливо після моменту, коли, на думку команди «Озадівки» та частини вболівальників, гравець «Фаворита» порушив правила проти гравця «Озадівки» у штрафному майданчику. Але арбітри, замість призначення пенальті, призначили штрафний удар за межами штрафного майданчику. Після цього моменту атмосфера на майданчику стала ще більш напруженою. Було багато спірних моментів та порушень, і молодим арбітрам не завжди вдавалося контролювати гру. Після суперечливої другої жовтої картку, яка автоматично перетворилась у червону картку для одного із лідерів «Озадівки» Дмитра Вакули, представники команди вирішили зняти команду з гри через необ’єктивні рішення арбітрів відносно їхньої команди у цій зустрічі. За словами організаторів команди, команді «Фаворит-2К» буде зарахована технічна перемога. А чи продовжить ФК «Озадівка» свою участь у Чемпіонаті - поки що достеменно невідомо.


За підсумками першого етапу до Вищої ліги потрапляють такі команди (залікові пункти зберігаються після першого етапу і команди з однієї групи першого етапу між собою під час другого етапу не грають):

«Фаворит-2К» (Бердичів) – 36 пунктів (1 місце групи «А»),

«Штурм» (Бердичів) – 34 пункти (1 місце групи «Б»),

«Адреналін» (Бердичів) – 33 пункти (2 місце групи «Б»),

ФК «Озадівка» - 31 пункт (2 місце групи «А»),

«Хмельовик» (Рея) – 30 пунктів (3 місце групи «Б»),

«Дніпровуд» (Бердичів) - 29 пунктів (3 місце групи «А»),

«EastWest» (Бердичів) - 27 пунктів (4 місце групи «А»),

ТОВ «КЕС» (Бердичів) – 22 пункти (5 місце групи «А»),

«Енерджі» (Бердичів) – 22 пункти (4 місце групи «Б»),

«Патріот» (Бердичів) – 16 пунктів (5 місце групи «Б»).

До Першої ліги потрапили:

«Арсенал» (Бердичів) – 21 пункт (6 місце групи «А),

«Укроп» (Бердичів) – 16 пунктів (7 місце групи «Б»),

«SWS» (Бердичів) – 16 пунктів (7 місце групи «Б»),

«Поліський Партизан» (Романівка) – 14 пунктів (7 місце групи «А»),

«Спортінг» (Бердичів) - 14 пунктів (8 місце групи «Б),

«Леон» (Бердичів) - 12 пунктів (8 місце групи «А»),

«Прогрес» (Бердичів) - 12 пунктів (9 місце групи «Б»),

«Червона гора» (Бердичів) - 12 пунктів (9 місце групи «А»),

«Фокстрот» (Райки) – 12 пунктів (10 місце групи «А»),

«Арсенал» (Гардишівка) – 11 пунктів (10 місце групи «Б»).

Завершили змагання по три команди з Бердичева та Бердичівського району:

«Фенікс» (Бердичів),

«БВК-70» (Бердичів),

«Вікнарьов» (Бердичів),

ФК «Колос» (Кикишівка),

ФК «Хажин»

та «SemUnited» (Семенівка)

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

Останнє від Максим Железницький

Подібні матеріали