Роздрукувати цю сторінку

У Чемпіонаті Бердичівщини з футзалу стартували вирішальні ігри

У Чемпіонаті Бердичівщини з футзалу, який з січня проходить у Палаці спорту «ЛАВ», розпочались матчі вирішального другого етапу. По десять найкращих команд з обох груп першого раунду сформували Вищу та Першу лігу. У Вищій лізі за підсумками усіх матчів визначиться Чемпіон Бердичівщини та призери, а у Першій лізі буде визначено переможця ліги.

У суботу та неділю відбулися матчі першого та другого туру у Вищій та Першій лігах. У Вищій лізі слід відзначити несподівану поразку ФК «Озадівки» від «Енерджі» з Бердичева з рахунком 4:6, а також суху перемогу «Штурму» над «EastWest» з рахунком 7:0. У Першій лізі втратив очки лідер «Арсенал» з Бердичева, який поступився «Прогресу» з рахунком 1:5. У свою чергу по дві перемоги здобули команди з лідируючої групи – «Укроп» та «SWS».


За підсумками зіграних чотирнадцять матчів, одноосібним лідером Вищої ліги та основним претендентом на перемогу залишаться команда «Фаворит-2К» з Бердичева, у них в активі 42 залікових пункти. На другому місці - команда бердичівських артилеристів «Штурм» - 40 залікових пунктів. Третє місце посідає «Дніпровуд» - 35 залікових пунктів. У Першій лізі на першому місці – «Арсенал» з Бердичева – 24 залікових пунктів. На другому місці – «Укроп» - 22 залікових пункти. Також 22 залікових пунктів і у команди «SWS», яка на третьому місці.


Завершення Чемпіонату Бердичівщини з футзалу планується на суботу, 9 квітня. Матчі відбуваються щосуботи та щонеділі з 9 до 15 години.

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

Останнє від Максим Железницький

Подібні матеріали