Бердичівські боксери серед найкращих боксерів України — РІО Бердичів

Четвер, 27 Червня

• buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Нещодавно у Миколаєві відбувся Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті 68-ми героїв-десантників. У змаганнях брали участь боксери з багатьох областей України. Бердичів на цих змаганнях представляв вихованець ДЮСШ імені Віталія Лонського та Спортивного клубу «Крос» Дмитро Чулячеєв. Бердичівський боксер виступав у ваговій категорії 52 кг.

У першому поєдинку наш земляк переміг Максима Дмитришина з Одеси з рахунком 3:0. А у фінальному поєдинку Дмитро Чулячеєв переміг Олексія Ботвиновського з Запоріжжя з рахунком 3:0 та став переможцем Всеукраїнського турніру.

В цей же самий час у Черкасах відбувся Чемпіонат України з боксу серед юніорів. У найголовніших всеукраїнських змаганнях року взяли участь найсильніші боксери-юніори зі всієї України. Бердичів у змаганнях представляли вихованці ДЮСШ імені Віталія Лонського та Спортивного клубу «Крос» Роман Маркарян (вагова категорія 54 кг), Кирило Кротюк (вагова категорія 64 кг), Денис Кротюк (вагова категорія 64 кг) та Максим Масловський (вагова категорія 70 кг).

Роман Маркарян у своєму першому поєдинку переміг Володимира Закірка з Херсонської області з рахунком 3:0. У наступному поєдинку наш земляк переміг Олександра Гречаника з Чернігівської області з рахунком 2:1. А за вихід у фінал бердичівлянин поступився представнику Донецької області Іллі Гріньку з рахунком 1:2 та став бронзовим призером Чемпіонату України з боксу серед юніорів.

На жаль, інші наші земляки припинили свої виступи у Чемпіонаті після перших поєдинків. Кирило Кротюк поступився Андрію Гончаруку з Вінницької області, Денис Кротюк поступився Владиславу Вязовику з Чернігівської області, а Максим Масловський поступився Єгор Пойманову з Дніпропетровської області.