Дмитро Нікітін – бронзовий призер Чемпіонату Європи серед юнаків — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Дмитро Нікітін – бронзовий призер Чемпіонату Європи серед юнаків

У столиці Грузії Тбілісі вперше в історії світового спорту відбувся Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юнаків до 18 років. У складі збірної України у цих змаганнях взяв участь бердичівлянин, вихованець Ігоря Лонського – Дмитро Нікітін.

Спочатку Дмитро Нікітін, який традиційно виступав у секторі для стрибків у висоту, впевнено пройшов до фіналу, подолавши планку на висоті 208 см. У фіналі суперниками бердичівського спортсмена були дванадцять найкращих спортсменів Європи з Франції, Бельгії, Німеччини, Сербії, Греції, Угорщини, Великобританії, Італії, Швеції та Білорусі.

Наш земляк підкорив планку на висоті 216 сантиметрів. Ця висота дозволила Дмитру Нікітіну стати бронзовим призером Чемпіонату Європи. Таку ж саму висоту підкорив і срібний призер з Греції, але він випередив бердичівлянина за кількістю спроб. Чемпіоном Європи став спортсмен з Німеччини.

«Взагалі у цьому сезоні у мене не виходило показати високий результат, тому що я отримав травму. Найкращий результат, який мені вдалося показати в цьому сезоні, це 205 см, з цим результатом я відібрався на Чемпіонат Європи. Їдучи у Тбілісі, я був на п'ятнадцятому місці в топ-листі кращих спортсменів у своїй віковій категорії. Тому розраховував попасти у фінал. Після півфіналу я зрозумів, що зможу поборотися за призове місце і приблизитися до свого особистого рекорду 218 см, який я встановив у минулому році на юнацькому чемпіонаті світу. В фіналі я стрибнув 216 см, зайнявши третє місце та програвши по спробам другому місцю. Я дуже задоволений тим, як я виступив. Дуже вдячний тренеру, бо завдяки йому я показую такі результати», - розповів про змагання в ексклюзивному коментарі бронзовий призер Чемпіонату Європи Дмитро Нікітін.