Навіть основний склад ФК «Бердичів» не допоміг виграти матч проти Козятина — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Навіть основний склад ФК «Бердичів» не допоміг виграти матч проти Козятина

Черговий товариський матч у рамках підготовки до другого кола Чемпіонату Житомирської області провів Футбольний клуб «Бердичів». Наші земляки на домашньому стадіоні «Центральний» приймали ще одну команду з Вінницької області – ФК «Козятин», яка готується до старту у Вищій лізі Чемпіонату Вінницької області.

ФК "Бердичів": Юрій Мазяр, Денис Павловський, Майкл Алан, Віктор Красовський, Ігор Середюк, Роман Щасливий (Юрій Сухоручкін), Андрій Романюк, Дмитро Подгорчук (Кристіан Гуччі), Максим Середюк, Євген Літвінський, Олександр Гончарук.

ФК «Бердичів» зіграв цей поєдинок майже основним складом, були відсутні лише троє гравців основи: захисник Олексій Григор’єв та Юрій Приходько, а також нападник Руслан Стукал.

Розпочали цей матч наші земляки дуже добре, на перших хвилинах матчу забивши м’яч у ворота суперників. Співавторами цього м’яча стали брати Середюки. Старший Ігор віддав передачу, а молодший Максим відзначився у воротах бердичівлянина Дмитра Уляченка, який захищав ворота ФК «Козятин».

Гості швидко, вже через дві хвилини після пропущеного м’яча, відігралися. Наприкінці першого тайму гості відзначилися вдруге у воротах Юрія Мазяра, у той же час наші земляки свої гольові моменти не реалізували.

У другому таймі краще виглядали по грі на полі футболісти Козятина, які діяли гостріше біля воріт бердичівлян. В одній з атак їм ще одного разу вдалося відзначитися у воротах бердичівлян. Наші земляки відверто провалили другий тайм. Напевно, це найбільш провальний другий тайм для ФК «Бердичів» у цьому році. Наші земляки створили лише один гольовий момент у другому таймі, після штрафного удару Олександр Гончарук поцілив у поперечину воріт. Підсумковий рахунок 1:3 на користь ФК «Козятин».

Надіємось, що тренерський штаб зробить після цієї гри правильні висновки і в офіційних матчах другого кола Чемпіонату Житомирщини ми побачимо набагато кращу і результативнішу гру у виконанні наших земляків.