Роздрукувати цю сторінку

Бердичівлянин Юрій Кузінський – Чемпіон України з кросу

Останній великий легкоатлетичний старт в Україні у 2016 році відбувся у Білій Церкві, що на Київщині. Це - Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь понад 450 спортсменів з майже усіх областей України. 

Бердичів на дистанції 2 км серед юнаків до 16 років представляв вихованець ДЮСШ імені Віталія Лонського та Заслуженого тренера України Олександра Гаврилюка – Юрій Кузінський.


Суперниками нашого земляка були 52 спортсмени з різних областей та міст України. Але це не завадило Юрію Кузінському перемогти та стати Чемпіоном України з кросу. У напруженій боротьбі він випередив Івана Павлюка з Чернівецької області. Третє місце посів Олексій Годунко з Рівненщини.

Нагадаємо, що у вересні в Луцьку відбувся Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 року народження і молодших. У цих змаганнях Юрій Кузінський став дворазовим Чемпіоном України, перемігши на дистанціях 1500 та 3000 метрів.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

Останнє від Максим Железницький

Подібні матеріали