Роздрукувати цю сторінку

Учні 17-ї школи Бердичева стали переможцями Спартакіади міста з футболу

Протягом двох тижнів на стадіонах «Шкіряник» та «Центральний» тривала Спартакіада міста Бердичева з футболу. У змаганнях приймали участь команди одинадцяти шкіл міста.


У п’ятницю, 4 листопада, на стадіоні «Центральний» визначились переможці та призери Спартакіади. У матчі за третє місце команда Навчально-виховного комплексу №10 перемогла загальноосвітню школу №11 з рахунком 6:3. У фінальному матчі зустрілися команди ЗОШ №17 та ЗОШ №12. У цікавому та напруженому матчі перемогу здобули юнаки 17-ї школи з рахунком 4:2 та стали переможцями Спартакіади.


Як розповіли після завершення матчу представники ЗОШ №17, ця перемога стала для їхнього навчального закладу першою в історії проведення Спартакіад міста.


По завершенню фінального матчу відбулася Церемонія нагородження. Нагороджували команди головний суддя змагань, директор ДЮСШ Олександр Подгорчук та керівник методичного об’єднання Петро Бондарчук. Команди, які зайняли з першого по четверте місце, отримали футбольні м’ячі. Командам-призерам вручили грамоти, а команді-переможцю – перехідний Кубок.


Також були визначені кращі гравці у командах, які зайняли з першого по четверте місце. Ними стали Валентин Лободзінський (НВК №10), Дмитро Музичук (ЗОШ №17), Артем Гуменюк (ЗОШ №11) та Дмитро Науменко (ЗОШ №12).

IMG 2923

Фотогалерея

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

Останнє від Максим Железницький

Подібні матеріали