Роздрукувати цю сторінку

Бердичівлянки стали Чемпіонками Житомирщини з баскетболу

14 лист. 2016 Максим Железницький

У спортивному залі ЗОШ №12 відбувся Чемпіонат Житомирської області з баскетболу серед дівчат 2002 року народження. Участь у змаганнях приймали сім команд: ДЮСШ №1 (Житомир), ДЮСШ Романів, ДЮСШ Попільня, ДЮСШ Коростень, ЖОДЮСШ «Юність» (Житомир), ЖОДЮСШ «Юність» (Хорошів) та господарки – ДЮСШ імені Віталія Лонського.


Згідно Регламенту команди були поділені на дві групи. До групи «А» потрапили команди Бердичева, Романова та Хорошева. До групи «Б» – дві команди з Житомира, а також команди з Коростеня та Попільні.


Бердичівські баскетболістки під керівництвом тренера-викладача Катерини Побережної перемогли у двох зустрічах групового турніру та потрапили до фіналу. Наші землячки перемогли Романів з рахунком 42:9 та Хорошів 34:23.


У фіналі бердичівлянки зустрілись з командою ДЮСШ-1 з Житомира. Баскетболістки впевнено перемогли своїх суперниць з обласного центру з рахунком 34:17 та стали Чемпіонками Житомирської області з баскетболу серед дівчат 2002 року народження. Третє місце здобули дівчата з ЖОДЮСШ «Юність» з Хорошева.


Склад команди ДЮСШ імені Віталія Лонського (Бердичів) – Чемпіонок Житомирської області з баскетболу серед дівчат 2002 року народження: Дар`я Кононученко (капітан, БМГГ №2), Ірина Коломієць (БМГГ №2), Марина Коломієць (БМГГ №2), Поліна Корбут (БМГГ №2), Анастасія Венжик (ЗОК №14), Валерія Попова (ЗОК №14), Юлія Мартинюк (БМЛ №15), Ілона Роман (БМЛ №15), Ніколь Ковальчук (БМЛ №15), Катерина Боровська (ЗОШ №1), Дарина Осадча (НВК №10), Дарина Боримська (ЗОШ №11). Тренер – Катерина Побережна.

1X6 omOnpkM

2NS4bgOv7m8

lEH9Mx1eSig

WLWWJIHbiGQ

NDABd5CBMDM

 

 

Подібні матеріали