Спортсмени Бердичівщини – переможці та призери Чемпіонату області з бадмінтону — РІО Бердичів

Субота, 6 Березня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Спортсмени Бердичівщини – переможці та призери Чемпіонату області з бадмінтону

21 лист. 2016 Борис Рогожин

Школа бадмінтону Бердичівщини вже давно відома успіхами своїх вихованців за межами рідного краю. У Житомирі на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся Відкритий Чемпіонат Житомирської області з бадмінтону. У змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів з Житомира, Рівного, Кам’янця-Подільського, Києва, а також Черняхівського та Бердичівського районів.


Змагання проходили серед чоловіків, жінок, а також у парних розрядах та серед змішаних пар. Серед чоловіків переможцем Чемпіонату став представник Бердичівщини – Віталій Оліщицький, який випередив суперників з Рівного та Житомира. Серед чоловіків у парному розряді друге місце зайняли Віталій та Дмитро Олішицькі. Чемпіонами стали спортсмени з Києва.


У жінок у парному розряді також друге місце зайняли представники Бердичівського району – Вікторія Тихончук та Валентина Петрук. Чемпіонками стали дівчата з Черняхівського району. Серед змішаних пар друге місце здобули спортсмени Бердичівського району – Віталій Олішицький та Валентина Петрук, а чемпіонами стали спортсмени з Києва.

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.