Бердичівські спортсмени успішно виступили на Чемпіонаті України з таїландського боксу — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Вересня

Увійти

Зареєструватися

20 бер. 2017 Максим Железницький

У місті Біла Церква відбувся Чемпіонат України з таїландського боксу Муей Тай та щорічний Всеукраїнський турнір «Майбутня зірка» з таїландського боксу серед дітей 2007-2010 років народження. Бердичів у цих змаганнях представляли вихованці військово-патріотичного спортивного клубу «Козак», підопічні тренера Олега Глінського.

У ваговій категорії 22 кілограми Олександр Харадондя у фінальному поєдинку поступився спортсмену з Києва роздільним рішенням суддів та став срібним призером змагань. У ваговій категорії 24 кілограми Чемпіоном став бердичівлянин Даніїл Бондар, який переміг двох суперників з Одеси та Київщини на шляху до фіналу, а у фіналі переміг господаря змагань – представника Білої Церкви.

Також Чемпіоном став Даніїл Жерноклеєв у ваговій категорії 28 кілограм. У півфіналі він переміг суперника з Одеси, а у фіналі зустрівся зі ще одним нашим земляком, бердичівлянином Денисом Лисунцем, який у півфіналі переміг представника Київщини. У підсумку перемогу здобув Даніїл Жерноклеєв, а срібним призером став Денис Лисунець.

Серед дорослих у ваговій категорії 75 кілограм виступав Михайло Галієв. Його суперником був Чемпіон світу, харків’янин Станіслав Пержановський. Досвідчений представник Харкова здобув перемогу над менш досвідченим бердичівлянином. У підсумку Михайло Галієв здобув бронзову нагороду.