Четвер, 19 Трв

У місті Шаргород Вінницької області відбувся ІІ етап відкритого Чемпіонату Вінницької області з таїландського боксу Муей Тай. 

Бердичів у даному турнірі представляли 19 спортсменів – вихованці військово-патріотичного спортивного клубу «Козак» під керівництвом тренера Олега Глінського.


Бердичівські спортсмени виступили на турнірі дуже успішно та привезли до рідного міста 19 медалей різного ґатунку, а саме: 8 золотих, 7 срібних, 4 бронзові медалі та кубок, який бердичівська команда здобула по підсумками командного заліку.


Чемпіонами стали Харахондя Олександр, Бондар Даніїл, Біскуп Владислав, Паламарчук Олександр, Клюба Віталій, Малевич Анна, Лінійчук Данило та Галієв Михайло. Срібними призерами стали Лисунець Денис, Матвійчук Макар, Волинець Артур, Іщук Артем, Сахнов Олександр, Малевич Данило та Півень Єгор. Бронзовими призерами стали Жерноклеєв Даніїл, Домбровський Володимир, Боровньов Максим та Краснюк Артем.


«Всі наші спортсмени показали високий рівень підготовки та жагу до перемоги, але хочеться відмітити тих, хто показав найкращу техніко-тактичну майстерність. Це Лисунець Денис, Галієв Михайло, Лінійчук Данило та Малевич Анна. За результатами даного турніру уже сформована команда для участі у Чемпіонаті України, який відбудеться 5-9 липня 2017 року в місті Одеса», - розповів тренер бердичівських спортсменів Олег Глінський.

tbox1

Відео

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.