Роздрукувати цю сторінку

У місті Шаргород Вінницької області відбувся ІІ етап відкритого Чемпіонату Вінницької області з таїландського боксу Муей Тай. 

Бердичів у даному турнірі представляли 19 спортсменів – вихованці військово-патріотичного спортивного клубу «Козак» під керівництвом тренера Олега Глінського.


Бердичівські спортсмени виступили на турнірі дуже успішно та привезли до рідного міста 19 медалей різного ґатунку, а саме: 8 золотих, 7 срібних, 4 бронзові медалі та кубок, який бердичівська команда здобула по підсумками командного заліку.


Чемпіонами стали Харахондя Олександр, Бондар Даніїл, Біскуп Владислав, Паламарчук Олександр, Клюба Віталій, Малевич Анна, Лінійчук Данило та Галієв Михайло. Срібними призерами стали Лисунець Денис, Матвійчук Макар, Волинець Артур, Іщук Артем, Сахнов Олександр, Малевич Данило та Півень Єгор. Бронзовими призерами стали Жерноклеєв Даніїл, Домбровський Володимир, Боровньов Максим та Краснюк Артем.


«Всі наші спортсмени показали високий рівень підготовки та жагу до перемоги, але хочеться відмітити тих, хто показав найкращу техніко-тактичну майстерність. Це Лисунець Денис, Галієв Михайло, Лінійчук Данило та Малевич Анна. За результатами даного турніру уже сформована команда для участі у Чемпіонаті України, який відбудеться 5-9 липня 2017 року в місті Одеса», - розповів тренер бердичівських спортсменів Олег Глінський.

tbox1

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.
Борис Рогожин

Останнє від Борис Рогожин