П'ятниця, 22 Вересня

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

 

Матеріали до цієї статті вже місяць як почали збиратись на робочому столі, але вони не пояснюють, напевно, і чверть проблеми, якої стосуються. Але, як показує практика, щоб якусь проблему вирішити, потрібно, як мінімум, почати про неї говорити.

Так-так. Саме такою є остання новина на офіційній сторінці заводу у Фейсбук від 8 вересня. Там виставили цілий відеосюжет про виробництво автономної модульної вбиральні в металевому морському контейнері.

Він загинув 13 вересня під час звільнення села Андріївка під Бахмутом. Але кілька днів офіційного сповіщення з цього приводу не було, тому у рідних теплилась надія, що Дмитро може бути серед поранених. Та ця надія не виправдалась…

 

Так, днями останнє обладнання вивезли з продуктового магазину поблизу колишнього консервного заводу.

Відповідний вирок Бердичівського суду було нещодавно оприлюднено в Реєстрі судових рішень.

Програма обміну ламп розжарення на економні світлодіодні наробила багато галасу в минулому році, адже її учасниками стали мільйони українців.

 

 Проект відповідного рішення було вчора оприлюднено на офіційному сайті міста.

 Трапилась ця пригода сьогодні близько третьої години по обіді.

 

Днями в бердичівському сегменті соціальних мереж стались нові заворушення, пов’язані з роботою головного спеціаліста відділу культури Олексія Побережного.

 

На сесії Бердичівської міської ради, яка відбулась минулого вівторка серед майже сотні проектів рішень був один, який стосувався кооперативного ринку.

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.