«Блок Петра Порошенка «Солідарність» висунув до місцевих рад роками перевірених кандидатів — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Середа, 27 Жовтня

«Блок Петра Порошенка «Солідарність» висунув до місцевих рад роками перевірених кандидатів

Бердичівські міська та районна організації політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» у вівторок провели свої виборчі збори. Саме збори, а не конференції, тому що партія ця досить молода і в районі та місті ще невелика кількість людей офіційно вступила до лав найпотужнішої на сьогоднішній день політичної організації України. Так, районна організація по списку складає 36 чоловік, 24 з яких були присутні на зборах, а міська, відповідно, – 39, з яких на зборах були присутні 24 чоловіка. Хоча вживати слово «чоловіки» в кількісній оцінці кандидатів у місцеві ради було б не правильним, адже за новим виборчим законом не менше 30% кандидатів повинні складати представники однієї статі, тобто, в списках обов’язково повинні бути як чоловіки, так і жінки. Але про все по порядку.

О 14 годині до актової зали автопарку завітали ті представники районної громади, які вже давно вирішили для себе, що в такі непрості для України часи потрібно підставити плече допомоги українському Президенту, очолюваній ним партії та призначеній ним виконавчій владі на місцях. Серед них виявилось багато представників аграрної галузі, освітян, медиків та підприємців, більшість з яких вже мають досвід роботи в районній раді, хоча були й такі, що приймають участь в передвиборчих перегонах вперше.


Зі вступним словом до присутніх звернувся народний депутат України по нашому виборчому округу, член фракції Блоку Петра Порошенка у Верховній Раді, наш земляк, Олександр Васильович Ревега:


«У Президента Порошенка зараз непрості часи, коли безліч зовнішніх і внутрішніх ворогів хочуть, щоб в країні був безлад і не було єдності. Тому головна мета Президента – зберегти країну. Саме тому ми об’єднуємось, щоб підтримати єдність України і нашого Президента…
Наша задача – взяти більшість в місцевих радах і приймати рішення на користь наших громад. Сьогодні ми є свідками багатьох проблем і негараздів саме в нашому, Бердичівському районі, тому наша ціль – щоб люди побачили і відчули покращення життя…
Сьогодні, разом з райдержадміністрацією, розпочата надсерйозна робота по вирішенню соціально-економічних проблем сільських комунальних об’єктів за рахунок коштів Фонду Регіонального Розвитку. Так, вже розпочались роботи по реконструкції п’яти шкільних котелень та котельні районної лікарні з встановленням котлів на альтернативному паливі. В селах району будуються три нових водогони, а для потреб сільських школярів незабаром до району прибудуть два нові шкільних автобуси…
У Верховній Раді вся моя робота направлена на вирішення проблем нашого міста і району, і я є тим інструментом, за допомогою якого виборці можуть і повинні вирішувати як суспільні, так і особисті проблеми. Адже ні для кого не секрет, що мені багато доводиться допомагати саме в таких, важких, життєвих обставинах людям. Це і забезпечення медикаментами, і домовляння з київськими клініками про важкі операції, і просто допомога та підтримка…»


Це лише кілька тез з розлогого виступу Олександра Васильовича, який налаштував присутніх на зборах на відповідальну і конструктивну роботу, яку провела потім головуюча на зборах Софія Томашевська. Вона й оголосила сформований попередньо список кандидатів в депутати районної ради.


Очолив список нинішній голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, а увійшли в нього 34 кандидати, 12 з яких представляють діючу сьогодні районну раду. Серед найбільш цікавих нових постатей депутатами райради можуть стати керівник управління «Бердичівгаз» Сергій Антонюк, очільник районного держземагенства Олександр Вигівський, завідуюча райВО Валентина Муренко та інші, не менш достойні представники районної громади. Кандидатами до обласної ради по Бердичівському району від Блоку Порошенка стали відомий лікар-хірург Олександр Стоцький та підприємець, що родом з Іванковець, Олександр Дмитрук.


У присутніх виникло лише два питання по ходу зборів: Юрій Давидович Михальчук поцікавився в Олександра Ревеги про можливих соратників і конкурентів у виборчому процесі, а керівник фінуправління Тетяна Войцехівська так само поцікавилась про останні програмні документи нової для себе партії.


З веселою посмішкою та гумором Олександр Васильович відповів, що не про конкурентів думати треба, а про виборців, і що він особисто хотів би, аби всі всім були друзями і соратниками, але для цього потрібно багато працювати.


Можливо, були б і ще питання та відповіді, але в двері актової зали вже почали заходити учасники наступних зборів – Бердичівської міської організації партії. Кільки хвилин відбувалось ледь не «братання» однопартійців, адже більшість з них давно знають один одного,бо місто і район в багатьох соціальних, економічних та сімейних справах давним-давно злились в одне ціле. Але вітання тривали недовго, і вже незабаром розпочалось нове дійство.


Головував на зборах керівник міського осередку партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Віталій Березовенко, який і очолив виборчий список до міської ради. Також до цього списку увійшли представники освіти (Марківський, Савченко, Тонкошкура, Демусь, Рибак, Пудрій, Подгорчук, Лонський, Бабій, Янковенко), культури (Петрівська) медицини (Бабікова, Грубський, Шимонко, Духніцька), ЖКГ (Ханіна),підприємці (Стодольський, Бессаліцьких Ярослав, Кущак, Ястремська Ганна, Міроненко, Середюк, Верещак, Левицький, Колісниченко, Гладун, Балянов) та нова когорта майбутніх депутатів – воїни АТО (Гайдаманчук, Ярош, Боголюбський, Піотровський).


Кандидатом на посаду міського голови Бердичева одноголосним рішенням було висунуто діючого мера Бердичева Василя Костянтиновича Мазура, який цього разу довгої промови не робив, а лише подякував за підтримку та висловив впевненість, що колективними зусиллями можна зробити ще багато доброго для Бердичева.


По чотирьом округам до обласної ради в Бердичеві будуть балотуватись заступник міського голови з гуманітарних питань Валентина Адаменко (мікрорайон Загребелля та ринок), підприємець, діючий депутат облради Олександр Нехворовський (м’ясокомбінат, Корніловка), міліціонер В’ячеслав Ольшевський (Червона Гора, Вінницька) та заступник міського голови з питань ЖКГ Сергій Онофрійчук (центр міста).


І завершив проведення зборів своїм коротким виступом Олександр Васильович Ревега: «Нам не потрібна кількість, нам потрібна якість. Сьогодні ми потужна команда спеціалістів різних галузей. І я гордий тим, що маю таку команду…»


За кілька днів будуть завершені необхідні формальності, і кандидати від президентської партії розпочнуть агітацію в своїх округах, де й нададуть виборцям більше інформації про себе та дадуть відповіді ще на сотні нагальних питань,які хвилюють сьогодні всіх. 

Фотогалерея

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.