Аграрна партія визначилась з кандидатами до Бердичівської міської ради — РІО Бердичів

Субота, 27 Листопада

Аграрна партія визначилась з кандидатами до Бердичівської міської ради

Як вдалось зрозуміти на конференції міської партійної організації Аграрної партії України, що відбулась надвечір, 22 вересня у штабі політичної організації, основну частину голосів партійці з цілком зрозумілих причин, розраховують отримати у Бердичівському районі. На районній конференції партії було затверджено перелік з 35 кандидатів, які балотуватимуться у районну раду, в місті ж - лише 12.

Аграрна партія України створена у 1996 році, починає робити свої перші кроки на політичній арені після оновлення керівного складу, яке відбулось у 2015 році. Вперше ця політична сила взяла участь у місцевих виборах у 2010 році, тоді членам партії вдалось здобути прихильність виборців у Донецькій, Тернопільській, Херсонській, Запорізькій, Харківській, Вінницькій та Житомирській областях. У нинішньому році, переформатувавшись та оновившись, Аграрна партія знову готується до місцевих виборів.

На зібранні міського осередку ухвалили висунути 12 кандидатів до Бердичівської міської ради. Першим номером у списку – Борис Петричук, голова міського осередку Аграрної партії, оцінювач нерухомого майна та земельних ділянок. За собою він веде: Олену Бережну, фельдшера, Аллу Бойчук, головного бухгалтера БКПЕП, Віталія Верцинського, директора бердичівського геріатричного пансіонату, Світлана Лавровська, вчитель ЗОШ 14, Юлія Солодович, юрист, Світлана Руда, податківець, Богдан Трофимчук, студент, Тетяна Хазова, співробітниця «Експрес-сервіс», Валентина Шевчук, директор оздоровчого табору «Березовий гай», Тетяна Шпортун, письменниця, волонтер центру «Кармель» та Антон Янович, підприємець.
«Ми не займаємо опозиційну позицію, наша основна робота – через аграрний сектор підтримати економіку країни і на основі цього досягти високого рівня життя для українців», - зауважили на зібранні.

Відео

Інна Май

Журналіст "РІО-Бердичів"Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.