Партія «Республіканська Платформа» теж збирається перемогти в Бердичеві — РІО Бердичів

Понеділок, 18 Жовтня

Партія «Республіканська Платформа» теж збирається перемогти в Бердичеві

У всякому разі, саме такі месиджі звучали на конференції, яка відбулась цієї середи. Тут зібрались як молоді бердичівляни, які роблять лише перші кроки в суспільно-політичному житті свого міста, так і досить досвідчені громадські активісти. Головував на зборах очільник міського осередку партії, відомий в Бердичеві журналіст, Денис Заремський.

Щоб краще розуміти про що йде мова, потрібно розповісти коротенько про історію цієї партії. Спочатку вона називалась «Українська Платформа», і створив її наш колишній народний депутат Павло Іванович Жебрівський. Потім вона об’єдналась з партією «Собор» Анатолія Матвієнка, і мала назву «Українська Платформа. Собор». І ось зовсім недавно партія втретє змінила назву (але аж ніяк не змінила головного натхненника і організатора), і тепер позиціонується на політичній мапі України, як правонаступниця першої української партії – Республіканської, створеної ще в 1990 році.

Як розповіла на конференції голова Житомирської обласної організації партії Тетяна Олексіївна Романовська, партія «Республіканська Платформа» приймає участь в місцевих виборах лише в трьох округах Полтавської області та кількох районах Житомирської. Список кандидатів до обласної ради очолює Леонід Олександрович Климчук, командир 54 дивізіону, в якому проходив службу головним сержантом в минулому році Павло Іванович Жебрівський.

Нині, як відомо, Павло Іванович працює на посаді голови військово-цивільної адміністрації Донецької області, тому сам особисто не має права приймати участь в місцевих виборах, але він щиро бажає бердичівській команді «Республіканської Платформи» отримати перемогу.

Повний список кандидатів до міської ради з розподілом по округах можна побачити на головній сторінці сайту «РІО-Бердичів» під картинкою «Вибори 2015»

platforma1platforma2platforma3

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.